Omdat Jo van den Berk niet aanwezig kon zijn op de gecombineerde nieuwjaarsreceptie van JVC Cujk en SIOL, is hij in zijn woning door bestuurslid Sjaak Wellesen gedecoreerd met de speld van het 40-jarig lidmaatschap. De feestelijke toespraak gaat hierbij.
Beste Jo,
Je bent lid van geworden van JVC in ongeveer 1978 – 1979
Eerst heb je bij de zaterdagveteranen van JVC gevoetbald met o.a. van Bert van Veldhoven, Ab van Riel; Dick en Henk ‘s Gravenmade, Jo van der Heijden, Ted Seijnder en Dick Ravenstein.
Daarna heb je je ingeschreven als lid in 1984 om eerst samen met Dick Ravenstein en later met Sjaak Wellesen leider van JVC 3 te worden.
Na enige jaren ben je leider geworden van JVC1 onder o.a. Joop Sip, Joop IJzendoorn en Harrie Verbruggen tot William Vloet kwam. Dit waren vreugdevolle jaren met het steeds promoverende JVC1.
In 1998 kwam je in het bestuur als secretaris, wedstrijdsecretaris en regelaar van advertentieborden. Omdat je in die jaren ook in dienst was bij Hofmans Tapijten, ging je samen met hoofdsponsor Sjaak Hofmans in diens indrukwekkende Rolls Royce op pad voor het aantrekken van spelers. Menig nieuwe speler werd overgehaald met een bloemetje voor de vrouw en een interessant laminaatje of karpetje.
Daarna ben je uit het bestuur gestapt en toegetreden tot de sponsorcommissie. Op een gegeven moment heb je ook hier je activiteiten bij JVC Cuijk beëindigd, hoewel je op de achtergrond zo af en toe nog wel een klusje deed en doet.
Als Man met de Hoed ben je een markant en trouw supporter van JVC ZA1 en als lid van de “harde kern” zoek je ”sponsors ” voor de wedstrijdbal voor JVC Cuijk 1.
Beste Jo, de zondagmiddagbesteding bij JVC Cuijk 1 mag dan voorbij zijn met voetbal op hoog niveau, jij tilt daar niet zo zwaar aan. Ook nu geniet je net zo van het zaterdagvoetbal en de gezelligheid die dit met zich meebrengt. “Als er maar voor geknokt wordt!” is jouw devies.
Al die dingen sieren je zeer, Jo. Van harte proficiat met je 40-jarig jubileum.