Beste leden van JVC Cuijk,
Het kabinet heeft dinsdagavond 23 februari aangekondigd dat de huidige lockdown die geldt in Nederland om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan in ieder geval wordt verlengd tot en met 15 maart. De huidige maatregelen die gelden voor het voetbal worden hiermee automatisch ook verlengd tot deze datum. Daarnaast geldt van 21:00u ’s avonds tot en met 4:30u ’s ochtends een avondklok. Deze avondklok blijft tot ten minste maandag 15 maart 4:30u van kracht.
Een versoepeling van de maatregelen voor de sport is dat de overheid vanaf woensdag 3 maart toestaat dat spelers tot en met 26 jaar weer samen buiten mogen sporten. De verlenging van de lockdown betekent voor JVC Cuijk verder op hoofdlijnen het volgende:
- Wedstrijden van alle amateurcompetities zijn niet toegestaan.
- Spelers en speelsters van 27 jaar en ouder mogen alleen trainen in groepen van twee personen en met onderling 1,5 meter afstand.
- Voor spelers en speelsters t/m 26 jaar (voorheen t/m 17 jaar) geldt geen beperking in de groepsgrootte en de onderlinge afstand tijdens de training. Zij mogen onderling trainingswedstrijdjes spelen bij JVC Cuijk.
- De kantine en kleed- en doucheruimtes van JVC Cuijk blijven gesloten.
- Alle binnensportaccommodaties blijven gesloten.
- Geen publiek toegestaan op de sportaccommodatie van JVC Cuijk
Mogelijk zullen er aanpassingen plaatsvinden van de trainingstijden en de faciliteiten op zaterdag. Houd dus de site van JVC Cuijk en je eigen groepsapp in de gaten.
We moeten nog even volhouden met z’n allen. Heel veel sterkte voor jullie allemaal.
Bestuur JVC Cuijk