Op maandagavond 22 april was het zover. De Vriendenloterij zou langskomen bij JVC Cuijk met een cheque. De vraag was alleen: wat voor een cheque?
Begin maart hadden onder aanvoering van Sjaak Wellesen ouders van JO17-1 met Nico van der Wal en Maaike Visser in een belactie loten verkocht voor de Vriendenloterij. Hiervoor kreeg JVC Cuijk niet alleen vijftig dure eredivisie wedstrijdballen, ook kan een mooi bedrag voor de club worden tegemoetgezien. JVC wil hiervan graag de teambuilding ondersteunen van JO17-1, dat aan het sparen is voor een internationaal toernooi in Montpellier (Frankrijk) komende zomer.
Omdat JVC Cuijk bij de belactie van de Vriendenloterij in het eerste kwartaal tot de beste vijf clubs behoorde, ontving de club in het bijzijn van spelers, leiders, ouders en bestuur bovendien nog een altijd welkome cheque van duizend euro.

Belmaanden cheque overhandiging vriendenloterij €1000,00 aan JVC Cuijk voetbal vereniging