Nadat de eerste 2 trainingen positief ontvangen en ook goed verlopen zijn, gaan we doorpakken met een 3e training. Deze staat gepland op woensdag 21 juni op het Sportpark van JVC Cuijk.
De training start om 10.30 uur onder leiding van Jan Schaap en Noud Goossens en het verzoek is om, om 10.15 uur aanwezig te zijn. Er is een mogelijkheid om je om te kleden en na afloop te douchen. Na afloop van de training ( 12.00 uur) is er nog een mogelijkheid om in de kantine een kop koffie of thee te drinken.
Aanmelden of informatie kan ook nog steeds. Stuur een mail naar vrijwilligers@jvccuijk.nl t.a.v. Leo Giesbers. Kom in beweging en laat je (skills) zien op woensdag 21 juni. Probeer of het iets voor je is, er zit geen verplichting aan, maar je zult er (denken wij) geen spijt van krijgen. Niet geschoten is altijd mis.
Link naar het artikel uit de Cuijkse Stier: https://online.fliphtml5.com/efawo/qwat/#p=23