JVC Cuijk 1 – SV De Braak 1 5-2 12-11-2022
‘Blij met deze overwinning’
Ut Urst heeft zichzelf een goede dienst bewezen door thuis af te rekenen met SV De Braak uit Helmond. Vergezeld van een heerlijk zonnetje en met hulp van de vele aanmoedigingen van het Kuukse publiek werd met maar liefst 5-2 gewonnen. Spits Ali Özdimir was met vier doelpunten de gevierde man.
“Deze overwinning zat er al weken aan te komen, maar het is toch wel fijn als het dan eenmaal zover is.”, aldus trainer Dennis Straatman. Hij kon er helaas niet bij zijn op het sportpark. Vanwege griep moest de oefenmeester het duel ‘live’ bekijken via de camera’s die JVC gebruikt.
Zonder de geblesseerde captain Stan Broenland kwam JVC al vroeg op achterstand tegen SV De Braak. Het spel speelde zich voornamelijk af op het middenveld, het was bij vlagen slordig maar de tegengoal was zeker niet nodig. Toch herpakten de Roodwitten zich snel. Twee keer was het Ali Özdimir die toesloeg. Met name de tweede was een beauty. Voorzet van rechts, aanname, draaien en direct uit de lucht scorend. Tussendoor mochten de Cuijkenaren doelman Boris van den Berg overigens danken dat hij bij een 1-1-stand een tegentreffer voorkwam.
Ali Özdimir maakt na rust de 3-1, waarna de ingevallen Fynn Versteeg de 4-1 scoorde. Nadat SV De Braak had tegen gescoord, bepaalde Özdimir met zijn vierde doelpunt de eindstand op 5-2. “Ik ben enorm blij met deze overwinning”, sprak Straatman.
Het spel werd de laatste weken al steeds beter. Hopelijk is met deze drie punten nu de weg definitief naar boven ingeslagen. Door de overwinning klimt JVC Cuijk naar een achtste plaats in de derde klasse A met zeven punten. Het gat met Renswoude (elfde), de volgende tegenstander voor de mannen van Straatman, is drie punten.